Etm.cz - elektrotechnika on-line

Neděle
17. 01. 2021
rss_logo facebook_logo youtube_logo
Domů

19. ročník mezinárodního veletrhu PRAGOALARM / PRAGOSEC - aktualizace

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Napsal uživatel INCHEBA PRAHA spol. s r.o.   
Pondělí, 05. září 2011

incheba_1_titlNa pražském Výstavišti v Holešovicích se ve dnech 16. až 18. února 2012 uskuteční opět pod záštitou ministra vnitra ČR již 19. ročník mezinárodního veletrhu PRAGOALARM / PRAGOSEC.

V reakci na potřeby vystavovatelů vznikl pro příští ročník NOVÝ KONCEPT veletrhu, Pragoalarm Building, se zaměřením na ZABEZPEČENÍ BUDOV A STAVENIŠŤ a SYSTÉMY PRO INTELIGENTNÍ BUDOVY.

incheba_1_1

Nový koncept vychází z tradiční podoby a charakteristiky, navíc se však tentokrát zásadně rozšiřuje zaměření veletrhu především na obor STAVEBNICTVÍ, jelikož všechny druhy staveb jsou největším odbytištěm zabezpečovací techniky, řídících systémů, prostředků požární ochrany apod.

Cílem je připravit atraktivní veletrh včetně doprovodného programu, který osloví novou, širší a perspektivnější skupinu návštěvníků: investory, developery, projektanty, stavební inženýry, architekty, stavební firmy, veřejnou a státní správu, všechny, kteří se podílejí na investování, projektování a realizaci staveb.

Do příprav veletrhu se aktivně zapojili dosavadní odborní a mediální partneři, nicméně doprovodný program již vzniká také ve spolupráci s významnými oborovými organizacemi, jejichž cílem je zvýšit povědomí o zabezpečení mezi svými členy a zajistit bezpečnostnímu oboru pevnou pozici již při projektování budov a staveb. Zajímavé workshopy, přednášky či jinou formu doprovodného programu připravujeme ve spolupráci se Svazem podnikatelů ve stavebnictví v ČR, Český svazem stavebních inženýrů, Českou komorou inženýrů a techniků činných ve výstavbě, Radou nevládních organizací ve výstavbě – SIA, Českou komorou architektů a Nadací pro rozvoj architektury a stavitelství – ABF. Osobní pozvání na veletrh a jeho doprovodný program dostanou všichni členové zmíněných institucí.

Druhá část doprovodných akcí bude zaměřena na oslovení bezpečnostních manažerů a top managerů, jimž pod společným mottem „Bezpečnost vám ušetří" nabídne efektivní cestu k úsporám ve firmách a na úřadech. V tematickém bloku přednášek, jejichž cílem je přesvědčit o ekonomické výhodnosti investic do bezpečnostních systémů a technologií, se zapojí i sami vystavovatelé.

Další zajímavou novinkou pro vystavovatele je možnost využít dlouhodobější cílené propagace nejen před veletrhem, ale i po veletrhu. Stačí zapojit se do některého z nových projektů!

Více informací bude k dispozici na: www.pragoalarm.cz

 
topdluhopisy.cz
AMPER 2021
tepla podlaha deti online seminar
mepax 300x300

EKOLAMP

cez banner 300x300
zbrojovka

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky