ELTECH 2020

Etm.cz - elektrotechnika on-line

Pondělí
28. 09. 2020
rss_logo facebook_logo youtube_logo
Domů Zbrojovácká výzva - předání šeku na 1,2 milionu korun

Zbrojovácká výzva - předání šeku na 1,2 milionu korun

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Neděle, 10. květen 2020


B r n o - Měsíc a půl trvající Zbrojovácká výzva se dnes dočkala symbolické tečky! Majitel Zbrojovky Václav Bartoněk dnes spolu s Petrem Švancarou předali řediteli FN Brno Jaroslavu Štěrbovi šek s vybranou částkou. Ta se nakonec vyšplhala na 1 205 000 korun! Díky všem dárcům!
Jádrem výzvy byl imaginární zápas s pražskou Slavií - vzpomínka na rekordní mač z roku 1996, který navštívilo přes 40 tisíc diváků. Dárci dostali v rámci výzvy řadu bonusů - přístup k fotografiím a historickým materiálům a videopřenosům zápasů proti Chebu, Spartě a Rapidu Vídeň.

"Chtěl bych touto cestou poděkovat všem dárcům, kteří výzvu podpořili a pomohli tak dosáhnout na tuto částku. Velké díky patří také všem z oddělení marketingu, kteří myšlenku výzvy realizovali," uvedl při předání šeku Bartoněk.
Zbrojovácká výzva - předání šeku na 1,2 milionu korun

 

„Jsem mile překvapen finanční částkou, za kterou jménem FN Brno děkuji klubu a lidem, kteří na ni přispěli. Prostředky budou využity ve prospěch zaměstnanců, kteří stáli v první linii. Ve prospěch lidí, kteří pracovali na infekční klinice, ve výtěrových stanech, v třídících střediscích, na urgentním příjmu. Kteří naskočili do boje proti nové infekci od prvního dne a nebáli se, neschovali se, nezavřeli se za několik západů, ale naopak tomu čelili,“ řekl za nemocnici Štěrba.

To proběhlo ve čtvrtek dopoledne v areálu bohunické nemocnice. Na celkovou částku se fanoušci skládali od 18. března do 30. dubna, mezi dárci nescházeli hráči Zbrojovky - současní i bývalí, stejně jako trenéři "áčka" i mládeže. Z řad klubových legend si vstupenku zakoupili i účastníci zmíněného rekordního duelu - Luboš Přibyl, Zdeněk Valnoha, Roman Široký, Jan Maroši, Ríša Dostálek a další. Z mladších hráčů to pak byli třeba Kuba Řezníček, Stefan Mitrović nebo Laďa Krejčí.

Z osobností mimo fotbalové trávníky nám pomohl například motocyklový závodník Karel Abraham, šermíř Alexander Choupenitch, střelec David Kostelecký, herci Václav Svoboda, Alan Novotný či Michal Isteník a další. Kompletní výčet těchto osobností najdete pod článkem.

K výzvě se připojili také slávisté, do prodeje tak šly i lístky do hostujícího sektoru. V čele "Sešívaných" stanul trenér Jindřich Trpišovský, který si zakoupil zlatou VIP vstupenku, "vipku" si obstaral také někdejší útočník Slavie a reprezentace Pavel Kuka.

Martin Lísal

  

Přehled nových článků

AMPER 2021
tepla podlaha deti online seminar
mepax 300x300

EKOLAMP

cez banner 300x300
zbrojovka

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky