Domů O webu Nápověda

Nápověda webu

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 2
NejhoršíNejlepší 
Napsal uživatel redakce Etm   
Pátek, 26. prosinec 2008

Registrace
Registraci provedete kliknutím na nápis Registrovat se! v pravém horním rohu stránky. Je nutné vyplnit všechny políčka, jinak nebude registrace akceptována. Po provedení registrace Vám bude zaslán e-mail s registračním odkazem. Po kliknutí na tento odkaz bude vaše registrace dokončena a budete se moci přihlásit a tím získat veškerá práva uživatele.
Registrací získáte možnost stahovat přílohy k článkům, vkládat videa a přispívat do diskuze.

Přihlášení
Přihlásit se můžete po kliknutí na nápis Přihlásit se v pravém horním rohu stránky. Pro přihlášení je nutné zadat své uživatelské jméno a heslo, které jste si zvolili při registraci.
Pokud si heslo či uživatelské jméno nepamatujete, zvolte si v okně pro přihlášení jednu z položek Zapomenuté heslo či Zapomenuté uživatelské jméno.

Vyhledávání
Pokud si přejete něco vyhledat, můžete výraz zadat do okna, které se otevře po kliknutí na nápis Hledat, který se nachází v pravém horním rohu stránky. Zadejte hledaný výraz a zmáčkněte enter.
Pokud si přejete hledání konkretizovat na určitou sekci či frázi, můžete tak učinit v nově otevřené nabídce.

Vložení komentáře
Komentář můžete vložit ke článku či videu. Komentář přidáte kliknutím na nápis Přidat nový komentář nebo na tlačítko Přidat komentář. Pokud nejste přihlášeni, musíte zadat nejdříve své jméno a e-mail, poté napsat text komentáře a následně zadat bezpečnostní kód. Poté potvrdit tlačítkem Odeslat. Komentář tak bude zveřejněn.
Pokud jste přihlášeni, tak zadejte jen text komentáře a dejte odeslat.
Sledovat nové komentáře můžete prostřednictvím automaticky rozesílaných e-mailů, pro jejich odebírání zaškrtněte políčko Zasílat oznámení o nových komentářích.

Nahrání videa
Pro nahrání vlastního videa musíte být přihlášen. Video můžete nahrát po kliknutí na tlačítko Nahrát video, které se nachází ve videogalerii. Video vkládejte ve formátu flv, swf, mpg, wmv, a avi. Velikost videa je omezena na 10MB, delší videa budou serverem automaticky odmítnuta. K videu můžete také nahrát ilustrativní náhledový obrázek. Pokud náhledový obrázek vkládat nebudete, zaškrtněte políčko Nebudu vkládat náhled. Následně přejděte k dalšímu kroku, kde vyplníte název videa, krátkou textovou informaci a kde video zařadíte do patřičné kategorie. Po schválení videa moderátorem videogalerie bude video ihned zveřejněno (standardně do 24 hodin).

Vložení tématu do diskuse
Pro vložení nového příspěvku do diskuse musíte být přihlášeni. Příspěvek vložíte po kliknutí na záložku Kategorie, která se nachází v Diskusi. Nejdříve, ale v kategorii musíte zvolit sekci, kam chcete přispívat. Po kliknutí na danou sekci založíte nový příspěvek po kliknutí na tlačítko Založit nové téma.
Následně napíšete název nového příspěvku, jeho zprávu a kliknete na tlačítko Odeslat. Poté bude příspěvek ihned zveřejněn. Do příspěvku můžete také vložit obrázek či přiložit soubor. Maximální velikost obrázku je 150kB a velikost souboru 120kB.

 

 
insio


insio


insio

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky